4A SPŠE Piešťany
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Fotografie zo stretnutia 27. septembra 2008

+5
Marcel
Lucia Macova
Marcela
Milanko H
Admin
9 posters

Strana 7 z 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Goto down

Fotografie zo stretnutia 27. septembra 2008 - Stránka 7 Empty Len tak

Odoslať  Milanko H St november 12, 2008 3:29 am

No serus everybody. Suhlasim s Petrom. Skrtko bolo fajn a ciganska fakt stala za to. Ale to je tak ked ohrejete 3 dni staru cigansku v mikrovlnke. A to kvalitne masko. Langose nemozem posudit tie som si uz nedal.

Ako kukam odpoved na hadanku nikomu nechyba.

Lucy som rad ze aspom ty si sa zucastnila mojho hlasovania.
Marosi mame stredu a tema nikde. A to si mi vravel ze mas az dve.

Peter si ziada kvalitnu diskusiu.
Milanko H
Milanko H

Počet príspevkov : 98
Age : 43
Registration date : 02.10.2008

Návrat hore Goto down

Fotografie zo stretnutia 27. septembra 2008 - Stránka 7 Empty Re: Fotografie zo stretnutia 27. septembra 2008

Odoslať  Lucy V. St november 12, 2008 4:00 am

tiez by som rada nejaku kvalitnu temu ...nie skreckov / o ktorych viem tak akurat PRD/ alebo ceruzky / s tymi som na tom podobne ako so skreckami.../ A co tie spravne odpovede, Milanko?
Fakt ma to dost zaujima... Smile
Lucy V.
Lucy V.

Počet príspevkov : 31
Registration date : 06.10.2008

Návrat hore Goto down

Fotografie zo stretnutia 27. septembra 2008 - Stránka 7 Empty Téma na diskusiu na tento týždeň

Odoslať  Admin St november 12, 2008 4:07 pm

Pozdravujem Vás všetkých,

Milan aj ostatní, mrzí ma to, že tému na diskusiu na tento týždeň posielam až teraz pár minút po polnoci, ale skôr som to naozaj nestihol (mal som toho veľa v práci a včera a dnes som domov prišiel o deviatej večer).

Pokiaľ ide o samotnú tému, verím, že táto téma Vás dokáže zaujať hneď z viacerých hľadísk. Snáď ste sa s ňou ešte nikdy nestretli, dozviete sa pri nej niečo nové, čo ste predtým nevedeli, a s radosťou na ňu (vážne, humorne, akokoľvek) zareagujete. Celý záznam, o ktorom bude reč, je v skutočnosti určený zatiaľ neznámym a anonymným recipientom (príjemcom), a aj ja zámerne takúto tému ponúkam okrem už zaregistrovaných členov tohto diskusného fóra aj tým, ktorí sem zatiaľ nazerajú len ako anonymní návštevníci. Záznam má byť okrem iného aj dôvodom na to, aby sa jeho recipienti autorom ozvali tak ako sa nám ostatným konečne môžu ozvať tunajší anonymní návštevníci.

Takže k veci ...

20. augusta a 5. septembra 1977 boli z Kennedyho centra vesmírnych letov na Floride v Spojených štátoch amerických do vesmíru vypustené dve medziplanetárne kozmické sondy. Dostali mená Voyager 1 a Voyager 2.

Každá z nich niesla pozlátený medený záznam zachytávajúci obrazy, hudbu a zvuky našej planéty Zeme spolu so základnými numerickými a jazykovými informáciami o Zemi ako planéte, jej obyvateľoch (najmä o ľuďoch) a o ich živote. Všetko bolo pripravené, vyhotovené a spojené tak, aby tomu porozumela inteligentná mimozemská civilizácia, ktorá by si záznam dokázala prehrať. Pokiaľ ide o obsah záznamu, tak okrem pokynov na spustenie záznam obsahuje 115 obrázkov zakódovaných v analógovej forme. Zvyšok predstavuje zvukový záznam začínajúci sa pozdravmi ľudí v 55 ľudských jazykoch (slovenčina medzi nimi, žiaľ, nie je). Okrem rôznych zvukov Zeme (zvuk morského prílivu, vetra, blesku, dažďa, zvuky rôznych zvierat, letiacej stíhačky a iné) záznam pokračuje asi 90-minútovým výberom hudby rôznych kultúr vrátane skladieb hudobných klasikov (z individuálnych hudobných umelcov je najpočetnejšie svojím dielom zastúpený polyfónny génius klasickej barokovej hudby Johann Sebastian Bach). Obsah záznamu vybrala pre NASA komisia, ktorej predsedom bol Carl Sagan (1934-1996), svetoznámy americký astronóm.

Voyager 1 už medzičasom úspešne opustil našu slnečnú sústavu (v máji 2005 sa nachádzal 14 miliárd kilometrov od Slnka) a v súčasnosti vesmírom naďalej letí ako najvzdialenejší človekom vytvorený objekt vo vesmíre. Voyager 2 je takisto naďalej funkčný a takisto už opustil slnečnú sústavu a vesmírom sa naďalej vzďaľuje od Zeme.

Takmer kompletný obsah pozláteného medeného záznamu určeného akýmkoľvek mimozemským bytostiach, ktoré ho dokážu prehrať, si môžete pozrieť a vypočuť na tejto internetovej stránke:

http://goldenrecord.org

Fotografie zo stretnutia 27. septembra 2008 - Stránka 7 Reverse_small

Návrh toho, ako by ste v súvislosti s našou diskusiou mohli postupovať:
1. Pozrite a vypočujte si celý záznam, alebo aspoň niektoré jeho časti.
2. Posnažte sa nám ostatným priblížiť zážitok, ktorý ste pri sledovaní a počúvaní záznamu prežili, a posnažte sa napríklad upresniť, čo sa Vám páčilo a čo nie, a prečo.
3. Skúste nám napísať, aké iné obrázky, zvuky a hudbu by ste Vy sami, keby ste mali možnosť, mimozemšťanom poslali, a prečo.
4. Skúste nám napísať, čo všetko okrem obrázkov, zvukov a hudby by ste Vy sami, keby ste mali možnosť, mimozemšťanom poslali, a prečo.


Chcite uveriť a želám príjemný umelecký zážitok ...

M

Admin
Admin

Počet príspevkov : 58
Registration date : 28.09.2008

https://4aspsepiestany95-99.slovakforum.net

Návrat hore Goto down

Fotografie zo stretnutia 27. septembra 2008 - Stránka 7 Empty Re: Ufonci

Odoslať  Milanko H Št november 13, 2008 3:54 am

No ja som sice iny, ale byt ufak mam z toho dost dobry misung. Ked to posielali ocakavali ze to najde dobri ci zli alieni? No je to jedno ked toto najdu sa sem urcite nepohrnu. Ked uvidia tu super techniku 70rokov. Ty dobrym sa nebudu unuvat lebo im asi tazko nieco ponukneme a tym zli bude skoda mothershipy drat.

A inak ma nastvali ze tam neni Oda na radost. To moja jedina oblubena vazna skladba. Tie obrazky su ties dost divne. Viac menej ukazuju len tie menej rozvinute casti nasej planety. Ale obrazok 114 sa mi paci.

Aj tie skladby. sama nationale a classika a tak. kde je rock, pop, techno, punk a tak? Sak to cloveka viac chyti.
A hlavne kde je tam Snehulak?
Milanko H
Milanko H

Počet príspevkov : 98
Age : 43
Registration date : 02.10.2008

Návrat hore Goto down

Fotografie zo stretnutia 27. septembra 2008 - Stránka 7 Empty Vyroky

Odoslať  Milanko H Po november 17, 2008 8:12 am

Zopar vyrokov:

Dlužíte-li bance 100 000 Kč, jste v prdeli.
Dlužíte-li bance 100 000 000, je v prdeli banka.

Moje rodina byla tak chudá, že kdybych se nenarodil jako chlapeček, tak bych si
ani neměl s čím hrát.

Můj dědeček byl elektrikář, našel jsem na půdě helmu s dvěma blesky.


Mě doktor doporučil sexuální zdrženlivost, tak jsem se dneska ráno sexuálně
zdržel a málem jsem přišel pozdě po práce.

Jsou tři etapy života:
Mládí, střední věk a vypadáte dobře!

Tak se jednou šťourám hřebíkem v uchu a najednou...
TICHO.

Válku mezi muži a ženami nikdy nikdo nevyhraje.
Je tady příliš mnoho bratříčkování s nepřítelem.

Dítě se začíná smát ve věku čtyř týdnů. Do té doby vás vidí moc rozmazaně.

Nedaleko Prahy spadlo na hřbitov malé sportovní letadélko, záchranné čety
vytáhly zatím přes 300 mrtvých těl.

Praxe ukazuje, že vzrušení ženy lze úspěšně stimulovat různými mechanickými
hračkami.
Jako nejlepší se z tohoto hlediska ukazuje Porsche 911.

Není dobré učit se od mládí jen jednomu plaveckému stylu.
Například jeden můj známý spadl do studny, uměl plavat jenom motýlka a
umlátil se o stěny.

Děsně nesnáším opilce. Minule, když jsem šel z hospody, tak mi pořád šlapali
po rukou.

Společností DUREX bylo zjištěno, že dospělý člověk má sex cca. 3x týdně. Rád
bych věděl, kterej hajzl za mě šuká!!!!!

Lidi o mně říkají, že jsem flegmatik. Mně je to ale jedno!

Ženy můžeš zahrnout láskou, můžeš je zahrnout penězi, ale nejlíp je, když je
zahrneš hlínou.
Milanko H
Milanko H

Počet príspevkov : 98
Age : 43
Registration date : 02.10.2008

Návrat hore Goto down

Fotografie zo stretnutia 27. septembra 2008 - Stránka 7 Empty Re: Fotografie zo stretnutia 27. septembra 2008

Odoslať  Lucy V. Po november 17, 2008 2:08 pm

ale Milanko, ten posledny vyrok sa mi vobec nepaci...co to? A co sa tyka temy, ktoru tu zadal Maros pre nasich anonymnych priatelov...tak to vam poviem, zaujimave...tak ja som si pustila par veciciek z toho zazracneho disku a je to fakt sila...ale k obrazkom som sa uz nedostala, asi mam pomaly net...nechcelo sa mi cakat... Very Happy
Lucy V.
Lucy V.

Počet príspevkov : 31
Registration date : 06.10.2008

Návrat hore Goto down

Fotografie zo stretnutia 27. septembra 2008 - Stránka 7 Empty RE: Lucka

Odoslať  Milanko H St november 19, 2008 3:05 am

Ale vies kolko sa taky clovek narobi kym ju zahrabe? Jamu vykopat, hodit dnu, zakopat. Utlapkat. Travu nasadit, polievat hodit, trpnut ci na to niekto nepride.
A Lucka ta tema mala aj podtemy. No povedz nam svoje pocity a co by si ty dala na tento disk. Hm? Laughing

No a uvital by som temu na tento tyzden.
Milanko H
Milanko H

Počet príspevkov : 98
Age : 43
Registration date : 02.10.2008

Návrat hore Goto down

Fotografie zo stretnutia 27. septembra 2008 - Stránka 7 Empty Prehlad tyzdna

Odoslať  Milanko H So november 22, 2008 4:27 am

Co som robil uplynuli tyzden.
Pondelok: Pri umyvani riadu z minuleho tyzdna som sa rozhodol ze potrebujem novu vodovodnu bateriu. (to ze mi chyba jeden kohutik a ze furt tecie a musim zavierat hlavny uzaver vody s tym nema nic spolocne)

Utorok: Idem kupit do obchodu bateriu. S elenom a 500sk sa tam vyberiem Rychlo zistujem ze za 500sk nekupim nic. Idem do bankomatu. Nastastie tam este par korun je. No co nebudem dnes jest. Som v obchode a pytam si co potrebujem. Predavacka ma bombarduje roznymi otazkami o rozmeroch mierkach atd. Zufaly sa vraciam domov vsetko premerat. Ked sa vratim do obchodu a davam predavacke udaje ta ma odbija tym ze take rozmery neexistuju. Nakoniec sa zhodneme na tipe ktory by mi mohol pasovat.

Streda: Bateria je kupena, ale asi by som mal upratat. Rapidne to narusa moj plan upratovat 3 dni pre vianocami.
Kedze robim s drogeriou viem co potrebujem. Kupujem ekrazity na baze Kyseliny chlorovodikovej, sirovej a amoniaku.(na tychto vyrobkoch je dobre dokladne prestudovat navod, inak sa moze stat ze spolu so spinou zmizne aj umyvana vec) Pol dna sice nemozem dobre dychat a kaslem a oci mam cervene este na druhy den ale vysledok stoji za to.

Stvrtok: Radcej nevarim, nech nemusim zas upratovat. Najvyssi cas zavolat instalatera. Dostal som tip na ozaj draheho. Teda dobreho. Alebo dobre draheho? Volam, Nikto nebere. Skusam neskor. stale nic. Na 25 pokus to vzdavam.

Piatok: Od mami sa dozvedam ze sa stretla si tym instalaterom. Vraj mu staci len zavolat. Stacim sa kontrolovat. Skusam zavolat. Ako zazrakom to niekto dvihol Je to jeho zena ze momentalne nie je doma a ze mam zavolat vecer. Tak to skusam vecer Konecne. Heureka.
Predkadam svoju ziadost a pytam sa ci nemoze prist. Cas ma az o 2 tyzdne. Som nadceny.
Naco som sakra teda upratoval? Asi to namontujem sam.
Milanko H
Milanko H

Počet príspevkov : 98
Age : 43
Registration date : 02.10.2008

Návrat hore Goto down

Fotografie zo stretnutia 27. septembra 2008 - Stránka 7 Empty Milankovi...

Odoslať  Lucy V. Po november 24, 2008 3:11 am

Milanko, tak s tym tvojim tyzdenym programom si ma dost pobavil...bolo to naozaj zaujimave...skus nas tak informovat kazdy tyzden...
Ospravedlnujem sa, ze som si dokladne neprecitala vsetky podtemy tejto plodnej temy...na ktoru mimochodom nikto nereagoval...iba mi dvaja... Sad No coto, asi toto forum pomaly zanika... Sad Stretame tu cim dalej tym menej ludi...
A co by som ja dala na taky disk...no to teda neviem, musim o tom dobre popremislat...ale dala by som tam urcite jeden z dokumentarnych filmov o Tatrach od Pavla Barabasa...tak to urcite!
Lucy V.
Lucy V.

Počet príspevkov : 31
Registration date : 06.10.2008

Návrat hore Goto down

Fotografie zo stretnutia 27. septembra 2008 - Stránka 7 Empty Re: Fotografie zo stretnutia 27. septembra 2008

Odoslať  Milanko H Po november 24, 2008 3:12 am

Lucka si tu?
Milanko H
Milanko H

Počet príspevkov : 98
Age : 43
Registration date : 02.10.2008

Návrat hore Goto down

Fotografie zo stretnutia 27. septembra 2008 - Stránka 7 Empty Re: Fotografie zo stretnutia 27. septembra 2008

Odoslať  Milanko H Po november 24, 2008 3:17 am

No dufajme, ze mala ucast na nasom fore je len chvylkova zalezitost.Kazdopadne ja som tu. Co sa tyka prehladu tyzdna som rad ze sa to niekomu pacilo. Ak sa bude dat a bude inspiracia pribudnu aj dalsie.
Milanko H
Milanko H

Počet príspevkov : 98
Age : 43
Registration date : 02.10.2008

Návrat hore Goto down

Fotografie zo stretnutia 27. septembra 2008 - Stránka 7 Empty Re: Fotografie zo stretnutia 27. septembra 2008

Odoslať  Marcela Ut november 25, 2008 12:00 pm

No ten tyzdenny prehlad bol naozaj fajn....Milanko...dufam, ze sa ti napokon podari v zdravi a pohode bateriu dostat na svoje miesto Smile Ak nie ten instalater si s tym urcite poradi.... Very Happy
K tomu disku...pozerala som tie fotky a podla mna nic moc...ja byt mimozemstan tak sa sem neunuvam...HIHI
Milanko a tu ospravedlnenku za absencie sa pokusim vynahradit castejsou navstevou fora...
Marcela
Marcela

Počet príspevkov : 23
Age : 43
Location : 48°34'51.43" N;17°48'38.56" E
Registration date : 02.10.2008

Návrat hore Goto down

Fotografie zo stretnutia 27. septembra 2008 - Stránka 7 Empty RE Marcelka

Odoslať  Milanko H St november 26, 2008 3:18 am

Aaaaaa Marcelka, rad ta tu opet vidim. Very Happy Som rad ze aj tebe sa paci moj TP. Zauimave je ze autor temy o ufoncoch sa nam k teme vobec nevyjadril. Ze Marosi? Zda sa ze system tyzdennych tem sa akosi mina ucinku. No dufajme ze dakdo prijde s temou ktora vzbudi silnu diskusiu.
Ozaj v kraskovy budu premietat zadara rozpravky.: Sipsonovci vo filme, Kung Fu Panda, Pan vcielka a Happy feet. Kto ide? Prva je teraz v nedelu a pak vzdy v sobotu. bounce bounce
Milanko H
Milanko H

Počet príspevkov : 98
Age : 43
Registration date : 02.10.2008

Návrat hore Goto down

Fotografie zo stretnutia 27. septembra 2008 - Stránka 7 Empty Re: Fotografie zo stretnutia 27. septembra 2008

Odoslať  Cukrouš Pi november 28, 2008 7:09 am

Čau ludia,
nikto sa na mňa prosím neurazte, ale s tými kydami čo sa tu píšu len vždy stratím kopec času (aj ja som prispel nemalou mierou do ľudskej osvety), takže dnes som tu naposledy.
Ak by ste mi chceli niečo dôležité, napr. stretnúť sa kým sa od*ebem zas kamsi do zahraničia, alebo mi len poslať pusu (Lucka), ponuku na sobáš (Marcela), zopár stránok filozofických traktátov (Maroš), alebo mi povedať jaké som prasa a humusák (Aďa), tak už len na maily:
p.taliga@gmail.com

RIP
Cukrouš Sleep
Cukrouš
Cukrouš

Počet príspevkov : 16
Registration date : 14.10.2008

Návrat hore Goto down

Fotografie zo stretnutia 27. septembra 2008 - Stránka 7 Empty Nechajte tak to je dobre.

Odoslať  Milanko H So november 29, 2008 4:07 am

Tuto vetu pocul ci pouzil snad kazdy z nas. Otazkou je ci je to naozaj vzdy "dobre'
No pekne poporiadku. Stal sa zazrak a nas instalater (vid tyzdenny program) si predsa len nasiel trochu casu a rozhodol sa prist uz tento tyzden.
Dnom D mala byt streda. Kedze bolo vsetko pripravene len som zlahka pretrel co bolo treba. {netrvalo to dlhsie ako tri hodiny). Ked ze som sa informaciu o jeho prichode dozvedel v utorok asi o 21.30 tak este o jedenastej som vysaval. ( nie nasaval). Neviem preco ale rano na mna susedia hadzali take divne pohlady. Hmm.
No a je to tu. Kedze mame tecie doma kohutik tak najprv zasiel tam. ja som ho tam isiel pockat. Po skonstatovani ze by sa oplatilo kupit novu bateriu co trvalo asi dve a pol minuty sa ho mama opytala co je dlzna. A tu prisla ta veta "Nechajte tak je to dobre" no aby to bolo naozaj dobre dodal este "No ked uz tak na daco na pivo, 250Sk". To je fakt dobre. Ba co to je priam sila. Pri tychto slovach som zacal ratat svoje celozivotne uspory, ktore cinili 1500sk nachadzajucich sa prave v mojej penazenke. Ved som potreboval opravit zachod a vymenit celu bateriu. Nastastie som sa zmestil "len" do tisicky.
Takze spet na zaciatok naozaj je to vzdy dobre? Nema to dobre niekedy a privysoku cenu? Neratame snad ze za nasu sluzbu dostaneme minimalne protisluzbu? Ved teraz ja tebe a potom ti mne.
Milanko H
Milanko H

Počet príspevkov : 98
Age : 43
Registration date : 02.10.2008

Návrat hore Goto down

Fotografie zo stretnutia 27. septembra 2008 - Stránka 7 Empty O Pernikovej chalupke - Milanko H edition (skratena verzia)

Odoslať  Milanko H So december 13, 2008 6:49 am

Jedneho dna si Janko a Marienka vysli spolu na prechadzku. Kedze je december
sotva zbierali jahody. Ako sa tak rozpravali o dopadne financnej krizy na
dojivost ich kravy sa ocitli hlboko v lese. I Janko nelenil a vytiahol svoje
GPSko aby nasiel cestu."A sakra zabudol som stiahnut najnovsie mapy".
Lenze Marienka nelenila a vedena svojou zenskou intuiciou sa rozbehla krizom cez
les. Kedze Janko mal na nohach ortezy ledva za nou stihal. Ked tu zrazu ako to v
rozpravkach uz byva sa ocitli na cistinke a uprostred stal domcek. Ba co domcek,
Pernikova chalupka. "ako len toto mohli skolaudovat", pomyslel si Janko. Teraz
iste cakate, ze Janko a Marienka sa pustia jest chalupku. Ale omyl.
Janko a Marienka su totis tazky diabetici a mamka im zabudla nabalit inzulinove
injekcie. Tak len naprazdno prehltli slinu a slusne zaklopali. Otvorila im
privetila starenka (jezibaba prisla o dom v ramci vyvlastnovanie pojdy za ucelom
stavby dialnice). I deti sa slusne pozdravili a Janko riekol "Kde to riti to sme
a kede sa dostaneme na dialnicu D1"? Starenka im ochotne ukazala cestu a ked
Janka s Marienkou zastavili ukrajinsky colnici pochopili, ze ich poslala zlym
smerom. to be continued...

V dalsiej epizode sa dozviete ako sa Janko a Marienka dostali domov.
Milanko H
Milanko H

Počet príspevkov : 98
Age : 43
Registration date : 02.10.2008

Návrat hore Goto down

Fotografie zo stretnutia 27. septembra 2008 - Stránka 7 Empty Vianoce Sa la la

Odoslať  Milanko H Ne december 14, 2008 3:47 am

Viáááánoce šalala, celé sviatky budem
ožralá
- mne nekúpi nikto nové fáro
- tehotná som asi s taxikárom
- vtedy tvrdil že vraj rád ma má
- toto keby vedela mama
- tak mi nalej ešte aspoň panáka
- len kto mi potom Prednú horu
zacvaká....

Viáááánoce bim bam bom
- ožralý som už od rána ako slon
- kto vravel že opica časom zoslabne
- ten nikdy nechlastal poriadne
- chlastanie má jeden háčik
- netuším, kedy mi stačí
- sám seba nalievam dokola
- čo si dám...fuj, veď to je
kofola.........

Viáááánoce heja hou
- flašku si beriem so sebou
- batoh mám slušne nabalený
- poobede budem dakde zvalený
- keď nebudem v bufete, tak na fete
- neviem na čom šlapete, ja na
fernete...
Milanko H
Milanko H

Počet príspevkov : 98
Age : 43
Registration date : 02.10.2008

Návrat hore Goto down

Fotografie zo stretnutia 27. septembra 2008 - Stránka 7 Empty Šťastné a veselé

Odoslať  Admin Po december 22, 2008 2:24 pm

Ahojte všetci,

predovšetkým sa chcem ospravedlniť za svoju niekoľkotýždňovú absenciu na tomto diskusnom fóre. Veľa času a energie som musel vložiť do prípravy požiadaviek na rozvrh za našu katedru na letný semester a ešte viac času a energie do hodnotenia študentov počas tohto semestra (počas posledného týždňa výučbovej časti semestra som v Trnave na fakulte býval od rána do noci).

Teší ma však to, že toto diskusné fórum má stále svojich verných prispievateľov, najmä Milana, ktorý tu sem toho poslal viac ako ktokoľvek iný. Milan, máš moju pochvalu a uznanie za snahu a tvorivosť, ktoré vkladáš do svojich príspevkov. Myslím si, že si sa stal podstatným dôvodom, prečo zopár verných prispievateľov toto fórum naďalej navštevuje a prispieva sem. Smutnejšie je, že nás sem chodí už naozaj len zopár ...

Pokiaľ ide o absenciu mojej odozvy na moju zatiaľ poslednú tému, tak to by bolo naozaj na dlhší príspevok. A naďalej platí, že v zásobe mám ešte tú druhú tému, o ktorej som písal pred pár týždňami.

Pokiaľ ide o budúcnosť tohto fóra, vidím ju napríklad na spôsob niekoľkých zatiaľ posledných Milanových príspevkov - humorné/úsmevné/veselé okamihy/zážitky z našich súčasných životov.

Keby mal niekto iné nápady, tak sem s nimi ...

Zatiaľ všetkým želám šťastné a veselé vianočné sviatky a úspešný nový rok 2009 ...

M

Admin
Admin

Počet príspevkov : 58
Registration date : 28.09.2008

https://4aspsepiestany95-99.slovakforum.net

Návrat hore Goto down

Fotografie zo stretnutia 27. septembra 2008 - Stránka 7 Empty Niečo na inšpiráciu a zamyslenie

Odoslať  Admin Po december 22, 2008 3:18 pm

Na inšpiráciu a zamyslenie počas vianočných sviatkov pripájam zopár prác známeho belgického surrealistického maliara René Magritta. Jeho originálne maľby často dokážu sprostredkovať niečo v realite predtým nevidené. Príjemný umelecký zážitok želá ...

M

Fotografie zo stretnutia 27. septembra 2008 - Stránka 7 Magrit10Fotografie zo stretnutia 27. septembra 2008 - Stránka 7 Magrit11Fotografie zo stretnutia 27. septembra 2008 - Stránka 7 Magrit12Fotografie zo stretnutia 27. septembra 2008 - Stránka 7 Magrit14Fotografie zo stretnutia 27. septembra 2008 - Stránka 7 Magrit15Fotografie zo stretnutia 27. septembra 2008 - Stránka 7 Magrit17Fotografie zo stretnutia 27. septembra 2008 - Stránka 7 Magrit18Fotografie zo stretnutia 27. septembra 2008 - Stránka 7 Magrit19

Admin
Admin

Počet príspevkov : 58
Registration date : 28.09.2008

https://4aspsepiestany95-99.slovakforum.net

Návrat hore Goto down

Fotografie zo stretnutia 27. septembra 2008 - Stránka 7 Empty RE:Maros

Odoslať  Milanko H Ut december 23, 2008 7:11 am

Nazdar Marosi tesima ze ta tu opet vidim. No absenciu mnohych skalnych pripisujem v tomto obdoby Vianociam. Kazdy si iste uziva predvianocne rady v Tescu, stresuje sa ze este nema vsetky darceky (ja vystrihnem kazdemu z papiera srdiecko, sak to ma byt z lasky ci nie?) a ze sa mu nedary upiect kolac. Este pred stedrym vecerom maju v jednej ruke varechu a v druhej vysavac. Ale hlavne ze mame sviatky pokoja, mieru a radosti.No ja si myslim ze mnohi budu mat radost a pokoj az ked sa skoncia. Ale ma to aj kladne stranky. Milovnici adrenalinu si pridu na svoje. Staci ist okolo 12tej do Tesca. Je to vruso. Odporucam. Len Marcelke nie a nie nasnezit. Takto sa musi chuda spustat na sankach zo schodov.

Fotografie zo stretnutia 27. septembra 2008 - Stránka 7 Vianoce68
Milanko H
Milanko H

Počet príspevkov : 98
Age : 43
Registration date : 02.10.2008

Návrat hore Goto down

Fotografie zo stretnutia 27. septembra 2008 - Stránka 7 Empty Re: Maros

Odoslať  Admin Ut december 23, 2008 8:28 am

Ahoj Milan,

no ja za seba môžem povedať, že sa mi počas zopár uplynulých týždňov podarilo dokončiť veľa pracovných vecí a tak sa teraz s radosťou môžem venovať aj iným veciam, ktoré som na isté obdobie odložil.

Inak pred pár minútami som cez okno videl, že vonku snežilo, ale dnes je v Piešťanoch naozaj dosť premenlivé počasie (slnko, potom vietor, potom mraky, potom sneženie, potom dážď, potom mraky, potom slnko atď., a to všetko v priebehu zopár minút), takže dozajtra zrejme nasnežiť nestihne, ale netreba sa vzdávať nádeje, že by sa to predsa len mohlo podariť.

Pre tých z Vás (Marcelka?), ktorým by snáď sneh v Piešťanoch predsa len veľmi chýbal, posielam zopár fotografií z nakrúcania filmu "Akty X: Chcem uveriť", ktorý sa koncom minulého a začiatkom tohto roka nakrúcal vo Vancouveri v Britskej Kolumbii v Kanade. VEĽA VEĽA SNEHU ...

M

Fotografie zo stretnutia 27. septembra 2008 - Stránka 7 Captur18Fotografie zo stretnutia 27. septembra 2008 - Stránka 7 Captur19Fotografie zo stretnutia 27. septembra 2008 - Stránka 7 Captur20Fotografie zo stretnutia 27. septembra 2008 - Stránka 7 Captur21Fotografie zo stretnutia 27. septembra 2008 - Stránka 7 Captur22Fotografie zo stretnutia 27. septembra 2008 - Stránka 7 Captur17Fotografie zo stretnutia 27. septembra 2008 - Stránka 7 Captur16Fotografie zo stretnutia 27. septembra 2008 - Stránka 7 Captur10Fotografie zo stretnutia 27. septembra 2008 - Stránka 7 Captur11Fotografie zo stretnutia 27. septembra 2008 - Stránka 7 Captur12Fotografie zo stretnutia 27. septembra 2008 - Stránka 7 Captur13Fotografie zo stretnutia 27. septembra 2008 - Stránka 7 Captur14Fotografie zo stretnutia 27. septembra 2008 - Stránka 7 Captur15

Admin
Admin

Počet príspevkov : 58
Registration date : 28.09.2008

https://4aspsepiestany95-99.slovakforum.net

Návrat hore Goto down

Fotografie zo stretnutia 27. septembra 2008 - Stránka 7 Empty RE Maros

Odoslať  Milanko H St december 24, 2008 5:28 am

Ha Ha Ha. A snahu neni. Sak co by tu aj robil. No Marosi k tym Aktom X. Hlboko ma to sklamalo. Toto si fakt mohli odpustit. Inak rusi tak melu plynule po cesky. Podla amerikancov je to z vychodneho bloku tak to urcite musi byt rustina.
Milanko H
Milanko H

Počet príspevkov : 98
Age : 43
Registration date : 02.10.2008

Návrat hore Goto down

Fotografie zo stretnutia 27. septembra 2008 - Stránka 7 Empty Stastny Novy rok

Odoslať  Milanko H St december 31, 2008 9:16 am

Fotografie zo stretnutia 27. septembra 2008 - Stránka 7 Happynewyear2008
Milanko H
Milanko H

Počet príspevkov : 98
Age : 43
Registration date : 02.10.2008

Návrat hore Goto down

Fotografie zo stretnutia 27. septembra 2008 - Stránka 7 Empty Slapem na €-cku

Odoslať  Milanko H Ne január 04, 2009 7:13 am

Ano uz je to vonku a je to zial pravda. Verejne to priznavam. Som zavisly na €cku
Tato zavislost sa umna prejavila pred par dnami. Konkretne 1.1.2009.
Najprv som sa tomu branil a dufal ze nepodlahnem, tak ako som nepodlahol inym
nerestiam a zavislostiam ako je alkohol, cigarety ci kremese.
Je to vsak horsie ako som si myslel. Uz po prvom kontskte sa umna vyvinula silna
zavislost. Potrebujem ho stale viac a viac. Velke mnozstvo ma privadza doslova
do €xtazy. A naopak pri jeho nedostatku som uplne bez seba. Som priam zufaly a
neviem ako dalej.
Milanko H
Milanko H

Počet príspevkov : 98
Age : 43
Registration date : 02.10.2008

Návrat hore Goto down

Fotografie zo stretnutia 27. septembra 2008 - Stránka 7 Empty Re: Fotografie zo stretnutia 27. septembra 2008

Odoslať  Admin Po apríl 27, 2009 12:11 am

Tak čo, Milan? Ako si na tom s eurom? Ešte stále zúfalý a nevieš, ako ďalej?

M

Admin
Admin

Počet príspevkov : 58
Registration date : 28.09.2008

https://4aspsepiestany95-99.slovakforum.net

Návrat hore Goto down

Fotografie zo stretnutia 27. septembra 2008 - Stránka 7 Empty Re: Fotografie zo stretnutia 27. septembra 2008

Odoslať  Sponsored content


Sponsored content


Návrat hore Goto down

Strana 7 z 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Návrat hore

- Similar topics

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.