4A SPŠE Piešťany
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Fotografie zo stretnutia 27. septembra 2008

+5
Marcel
Lucia Macova
Marcela
Milanko H
Admin
9 posters

Strana 1 z 8 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Goto down

Fotografie zo stretnutia 27. septembra 2008 Empty Fotografie zo stretnutia 27. septembra 2008

Odoslať  Admin Ne september 28, 2008 3:55 pm

Prvú sériu fotografií zo stretnutia od Marcely nájdete na nasledujúcej adrese:

http://picasaweb.google.sk/marcela.godalova/StretavkaSPSE27September2008#

Keby ste si dané fotky chceli stiahnuť naraz v pôvodnej veľkosti,
môžete si ich stiahnuť z nasledujúcej adresy:

http://www.savefile.com/files/1811632

Čas prezerania fotografií nadišiel ...

M

Admin
Admin

Počet príspevkov : 58
Registration date : 28.09.2008

https://4aspsepiestany95-99.slovakforum.net

Návrat hore Goto down

Fotografie zo stretnutia 27. septembra 2008 Empty Diskusia môže začať ...

Odoslať  Admin Ne september 28, 2008 4:15 pm

Tu môžete diskutovať o fotografiách ...

M

Admin
Admin

Počet príspevkov : 58
Registration date : 28.09.2008

https://4aspsepiestany95-99.slovakforum.net

Návrat hore Goto down

Fotografie zo stretnutia 27. septembra 2008 Empty Milanko H.

Odoslať  Milanko H Št október 02, 2008 3:29 am

No nazdar Marosi. A mas ma tu. Presne si vystihol moj zamer a urobil si forum na zaklade phpBB. Iked to je asi najcastejsie. Fotky su fajn iked priznam sa cakal som ich viac. Bolo by dobre keby aj ostatny poslali svoje fotky. (aj tie z mobilov). Chcelo by to trosku ozivit A hlavne teraz kym su ludia este v euforii A mohli by posielat nielen skolske fotky ale aj tie rodinne a trebats aj videa. Sak pochvalit sa mozu ved nie je sa za co hambit. Ono pre to stretko na buduci rok hra jeden fakt a to ona magicka 10. Ale je to na kazdom. Ehm este taka otazka. Taketo fora si vyzaduju aj dake to financovanie. Mas to zvladnute? No dufam, ze na buduce tu uz nebudem okrem teba jediny a trosken sa to tu rozhybe. Takto som sa uz davno nerozpisal.

Tak zatim
Milanko H
Milanko H

Počet príspevkov : 98
Age : 43
Registration date : 02.10.2008

Návrat hore Goto down

Fotografie zo stretnutia 27. septembra 2008 Empty Ďalšie nové fotografie

Odoslať  Admin Št október 02, 2008 8:44 am

Ďalšie nové fotografie (tentoraz od Andrey Milčíkovej), nájdete na nasledujúcej adrese:

http://picasaweb.google.sk/marcela.godalova/Stretavka08#

S pozdravom ...

M

Admin
Admin

Počet príspevkov : 58
Registration date : 28.09.2008

https://4aspsepiestany95-99.slovakforum.net

Návrat hore Goto down

Fotografie zo stretnutia 27. septembra 2008 Empty Odpoveď Milanovi

Odoslať  Admin Št október 02, 2008 8:58 am

Ahoj Milan,

som rád, že práve ty si sa stal prvým riadnym registrovaným členom tohto diskusného fóra (mňa nepočítam, keďže som Admin). A teší ma, že zopár sekúnd po zaslaní adresy na toto fórum na e-mailové adresy spolužiakov ho už prezerajú dvaja anonymní užívatelia.

Tak ako sme sa bavili cez e-mail, to, či sa najbližšie stretneme už o rok na okrúhlom desiatom výročí, by bolo asi najvhodnejšie nechať ako otvorenú otázku pre ostatných a čakať sa ich vyjadrenie. Ja môžem povedať toľko, že zopár spolužiakov mi o možnosti a ochote stretnúť sa už o rok hovorilo už v sobotu, a ja osobne túto myšlienku vítam, hoci stretnutia po dlhšom čase (či už po piatich, alebo po našich "okrúhlych", ale symbolických deviatich rokoch) majú svoje kúzlo, ktoré sa po roku zrejme nezopakuje. Predpokladám, že viacerí môžu potvrdiť, že atmosféra uplynulú sobotu bola neopakovateľná okrem iného aj preto, lebo to bolo prvé stretnutie od skončenia strednej školy, a navyše až po deviatich rokoch. Keby bolo o niečo skôr, a navyše niekoľké stretnutie v poradí, asi by to predsa len bolo o niečom inom. Rád by som však vedel, ako to vidia ostatní ...

Pokiaľ ide o finančnú stránku veci okolo prevádzkovania tohto diskusného fóra, tak zatiaľ je to bez akýchkoľvek osobitných finančných výdavkov. Takže dúfajme, že to tak aj vydrží.

Zatiaľ zostávam s pozdravom ...

M

Admin
Admin

Počet príspevkov : 58
Registration date : 28.09.2008

https://4aspsepiestany95-99.slovakforum.net

Návrat hore Goto down

Fotografie zo stretnutia 27. septembra 2008 Empty Počet registrovaných užívateľov

Odoslať  Admin Št október 02, 2008 9:44 am

Počas uplynulých 40 minút sa zaregistrovalo 5 nových užívateľov (Juraj, Terka, Marcela, Erika a Ľuboš). Takú rýchlu odozvu som nečakal. Ďakujem!

M

Admin
Admin

Počet príspevkov : 58
Registration date : 28.09.2008

https://4aspsepiestany95-99.slovakforum.net

Návrat hore Goto down

Fotografie zo stretnutia 27. septembra 2008 Empty Re: Fotografie zo stretnutia 27. septembra 2008

Odoslať  Marcela Št október 02, 2008 9:54 am

Ahojte vsetci...

v prvom rade dufam, ze sa toto dostane tam kam ma...lebo pravdupovediac trosku sa tu nevyznam Smile
Maros ocenujem super napad ako zostat v kontakte...Velmi ma mrzi, ze som sa poriadne neobliekla a nezostala s Risom,Petom a Milanom v tom utulnom prostredi zeleznicnej stanice...ten langos by som si dala, to fakt mali otvorene? Smile a prist o Risove tetovanie... Crying or Very sad
my (Jozko, Lubo, Marta a ja) sme dorazili domov niekedy okolo piatej....tito dvaja gentlemani nas odprevadili az domov...mimochodom Lubko vdaka za ten slubeny taxik Smile keby sme nesli peso v tej kose a len v tom saku co som mala asi by som musela za par hodin na nocnu...takto mozem lezat v teplej postielke so zapalom priedusiek a nosom tak cervenym, ze frnak nejakeho klauna sa moze schovat Very Happy ...Nabuduce ta vyzleciem z bundy Smile
K teme stretavky o rok...desinka je rovnako pekne cislo ako deviatka, tak preco nie Smile a mozno by to uvitali aj ti, ktori sa nemohli zucastnit tento rok...Mimochodom MOZETE LUTOVAT!!!

Majte sa krasne Smile
M
Marcela
Marcela

Počet príspevkov : 23
Age : 43
Location : 48°34'51.43" N;17°48'38.56" E
Registration date : 02.10.2008

Návrat hore Goto down

Fotografie zo stretnutia 27. septembra 2008 Empty Re: Marcela

Odoslať  Admin Št október 02, 2008 10:24 am

Ahoj Marcelka,

po tvojej reakcii musím povedať, že hoci ten nočný výlet mestom z jedného zatvárajúceho podniku do druhého bol (aspoň pre mňa osobne) spestrením večera (nehovoriac o tom, že bez vás by som netušil, že takéto podniky vôbec v Piešťanoch máme, keďže som tam bol po prvý raz v živote), VEĽMI MA MRZÍ to, že na to chladné ovzdušie o štvrtej ráno niektorí z vás mohli doplatiť tak, ako píšeš. Ja som svoju bundu ponúkal, ale spomínam si, že tebe nie, keďže som nešiel vedľa teba a kráčala si niekde predo mnou. Teraz ma to mrzí. Ja som sa po celý čas držal vzadu, občas som zareagoval na Petrovu otázku "Maroš?", ktorú som začul spredu a ktorou si Peter overoval, či som ešte stále s vami, alebo som sa stratil v tme a nočnom živote Piešťan, takže som nevedel, či je niekomu z vás tam vpredu zima a tak ďalej. Pre mňa bolo spestrením najmä to, že takýchto nočných a bezcieľnych výletov po Piešťanoch som doteraz zažil minimum (čím chcem povedať, že toto bolo po prvý raz), ale bol som so svojimi (bývalými) spolužiakmi a našli sa dôvody na radosť, takže som rád, že som tam bol, a že ste o mňa prejavovali záujem a nenechali ma niekde v zákope. A takisto ma potešilo, že ste mi umožnili zostať bez štipky alkoholu v ústach a žalúdku a nikto ma nepresviedčal, aby som to výnimočne skúsil a podobne (hoci keď Marta začala hovoriť o tom, že Rišovi roztrhá sako, tak som začal mať zmiešané pocity...). To s tým chladom vonku o štvrtej ma však mrzí ...

M

Admin
Admin

Počet príspevkov : 58
Registration date : 28.09.2008

https://4aspsepiestany95-99.slovakforum.net

Návrat hore Goto down

Fotografie zo stretnutia 27. septembra 2008 Empty Re: Fotografie zo stretnutia 27. septembra 2008

Odoslať  Marcela Št október 02, 2008 11:12 am

Som rada ze si spoznal nove zakutia Piestan...aj vdaka Petovi, ktori nedopustil aby si sa nam niekde zatulal. Na jeho otazku "Maros?" budeme este urcite niekedy spominat s usmevom na tvari. K tomu rannemu tulaniu po meste v zime...som rada, ze som tam bola aj ked s nasledkami...mohla som si taxik zavolat aj sama, ked nikto nechcel..ale radsej som bola s vami, ved po deviatich rokoch co sme sa nevideli som si vas chcela trochu uzit Smile ale nemohla som si predsa odpustit rypnut do Lubka... a tymto ho zdravim...
pekny vecer vsetkym
M
Marcela
Marcela

Počet príspevkov : 23
Age : 43
Location : 48°34'51.43" N;17°48'38.56" E
Registration date : 02.10.2008

Návrat hore Goto down

Fotografie zo stretnutia 27. septembra 2008 Empty Re: Re: Marcela

Odoslať  Admin Št október 02, 2008 11:33 am

Marcelka, som NAOZAJ rád, že to berieš takto. Aj ja budem s radosťou spomínať a tiež všetkých pozdravujem ...

M

Admin
Admin

Počet príspevkov : 58
Registration date : 28.09.2008

https://4aspsepiestany95-99.slovakforum.net

Návrat hore Goto down

Fotografie zo stretnutia 27. septembra 2008 Empty Re: Fotografie zo stretnutia 27. septembra 2008

Odoslať  Milanko H Pi október 03, 2008 3:36 am

Ale sa nam to tu pekne zbiera. Ale aj tak som bol prvy. Pre tych co nemaju jasno stymi langosmi. Tak ten stanok neposluzil ako obcerstvenie ale ako ulava od obycajnej ludskej potreby. Napr. mne a Risovy posluzila docela dobre nedaleka breza. Takze asi tak je to stymi langosmi. A inak na stanici maju otrasne langose. To pre zauimavost. Inak je dost zauimave ze 9 rokov po skonceni skoly mam viac kontaktov na ludi nez za cele tie 4 roky spolocneho nazivania v jednej triede. No majte sa tu a zajtra som tu opet.
Milanko H
Milanko H

Počet príspevkov : 98
Age : 43
Registration date : 02.10.2008

Návrat hore Goto down

Fotografie zo stretnutia 27. septembra 2008 Empty HALOOOOOO

Odoslať  Marcela Pi október 03, 2008 9:09 am

Kde ste vsetci ???
Vdaka za vyjasnenie situacie s langosmi...i ked radsej by som zostala pri verzii ze ste si na nich pochutili a nie si "na nich" ulavili... Smile
Marcela
Marcela

Počet príspevkov : 23
Age : 43
Location : 48°34'51.43" N;17°48'38.56" E
Registration date : 02.10.2008

Návrat hore Goto down

Fotografie zo stretnutia 27. septembra 2008 Empty Reakcia na Milanovu a Marcelkinu správu

Odoslať  Admin Pi október 03, 2008 2:39 pm

Ahojte vy obaja aj všetci ostatní!

Re: Milan: To množstvo kontaktov na spolužiakov, ktoré máš teraz, si ja osobne interpretujem najmä tak, že keď sme si pravidelne "na očiach", tak si chýbame oveľa menej ako keď sa uvidíme po deviatich rokoch. To je naozaj dosť času na to, aby sme si začali chýbať, a takisto si viac vážime čoraz vzácnejšie chvíle, keď môžeme byť spolu a spomínať na staré dobré časy. Toto všetko sa udialo uplynulú sobotu a bolo to super.

Re: Marcelka: Vzhľadom na to, že táto diskusia bola doteraz zobrazená už 87-krát (a adresu na ňu som poslal výlučne len naším spolužiakom zo strednej), tak to vyzerá tak, že spolužiaci sem zatiaľ najčastejšie len anonymne "nakuknú" bez zanechania príspevku. Pevne však verím, že časom sa to zlepší smerom k väčšiemu množstvu príspevkov. Možno treba počkať na víkend, keď budú mať ostatní azda viac času ako cez pracovný týždeň. A navyše spomienky na minulú sobotu aj s ostatnými zostávajú naďalej, a aj preto dúfam, že k niečomu povedú ...

Inak momentálne máme už deväť členov (Milan, Juraj, Marcelka, Terka, Erika, Ľuboš, Tomáš, Marcel a ja) a chystá sa k nám pripojiť aj Žofia, ale chvíľu to potrvá, lebo na prvý pokus sa jej to nepodarilo. Na druhý sa to už snáď podarí ...

A čo fotky? Nemá niekto z vás ďalšie snímky, ktorými by nám pripomenul atmosféru minulej spoločnej soboty? Ak áno, sem s nimi ...

Nevzdávajte sa ...

M

Admin
Admin

Počet príspevkov : 58
Registration date : 28.09.2008

https://4aspsepiestany95-99.slovakforum.net

Návrat hore Goto down

Fotografie zo stretnutia 27. septembra 2008 Empty Re: Fotografie zo stretnutia 27. septembra 2008

Odoslať  Lucia Macova So október 04, 2008 7:38 am

Ahojte,

Cim viac citam ako Vam bolo pred tyzdnom dobre a viac fotiek prezeram, viac a viac ma mrzi, ze som sa nemohla zucastnit. 9 rokov je dlha doba a ja by som Vas rada vsetkych zase uvidela. Ak sa to buduci rok zopakuje, tak urcite pridem...len mi prosim vas dajte vediet aspon 2 mesiace dopredu.
Zatial zostanem v komunikacii takto.. Ako sa vsetci maju a ziju?

Lucia

Lucia Macova

Počet príspevkov : 1
Registration date : 04.10.2008

Návrat hore Goto down

Fotografie zo stretnutia 27. septembra 2008 Empty RE: pre Lucku

Odoslať  Milanko H So október 04, 2008 10:05 am

Awoj fesanda. No ale ved sa pochval najprv ty. No ked bude dost ludi za tak by sa dalo stretko zopaknut aj o rok. Hlavne kvoly tym co teraz nemohli. Nemozem hovorit za kazdeho ale ja sa mam docela fajn. Iked nie vsetko je uplne podla mojich predstav. Napr. stale nemam milion na ucte. A vobec netusim preco. By ma aj docela zauimalo ako si sa ty zmenila.
Milanko H
Milanko H

Počet príspevkov : 98
Age : 43
Registration date : 02.10.2008

Návrat hore Goto down

Fotografie zo stretnutia 27. septembra 2008 Empty RE: Lucia

Odoslať  Admin So október 04, 2008 11:36 am

Ahoj Lucia,

vítam ťa tu aj ja. Na stretnutí minulú sobotu sme si veru zaspomínali aj na tých, ktorí nemohli prísť, a bolo nám ľúto každého jedného, najmä vzhľadom na to, že to bolo po deviatich rokoch a spolu nás prišlo takmer 30. Kiežby sa to ešte niekedy (aj viackrát) podarilo zopakovať. Nepochybujem, že tí z vás, ktorí sa prípadne budú nachádzať mimo republiky, by ostatných tu na Slovensku potešili tým, keby na Slovesko prišli viac-menej len kvôli stretnutiu so spolužiakmi zo strednej školy. Bolo by to radostné, výnimočné a pre nás originálne, hoci sa domnievam, že už minulú sobotu prišla na stretnutie zo zahraničia Dagmar, aj keď to bolo "len" z Rakúska. Každopádne si myslím, že väčšina spolužiakov by to veľmi ocenila.

Teší ma, že predpoveď ohľadom väčšej aktivity na tomto fóre počas soboty sa nakoniec naplnila. Dnes sme bez problémov prekročili 100 zobrazení, počas jedného dňa pribudlo niekoľko nových príspevkov a najmä som rád, že medzi členmi tohto fóra môžem okrem Lucie privítať už aj Jožka, Žofiu a Janku Ferančíkovú/Bartošovú. VITAJTE!

M

Admin
Admin

Počet príspevkov : 58
Registration date : 28.09.2008

https://4aspsepiestany95-99.slovakforum.net

Návrat hore Goto down

Fotografie zo stretnutia 27. septembra 2008 Empty Tu Daňhelovci

Odoslať  Marcel Ne október 05, 2008 2:53 pm

Čaute všetci.
Tak sa teda pripájame aj my do tohto fóra. Trochu nás mrzí, že sme nemohli zostať o niečo dlhšie (aspoň do 6,00:) ). Aj tak sme radi, že sme sa stretli. Po chvíli v Slovenskom dvore nám to nepripadalo ako stretávka po 9-tich rokoch, ale ako po dlhších prázdninách. Až rozprávanie kto kde všade bol, kde robí ukázalo ako dlho sme sa nevideli. Tešíme sa na ďalšiu stretávku alebo inú spoločnú akciu.
Občas sa sem určite pozrieme a čosi popíšeme.
Marcel a Zuzka

PS:Maroš nech ti tvoj elán vydrží.
PPS: Hádam sa naše pripojenie zlepší, lebo kým sme tetno príspevok prvý krát dopísali, zmizol.

Marcel

Počet príspevkov : 1
Registration date : 02.10.2008

Návrat hore Goto down

Fotografie zo stretnutia 27. septembra 2008 Empty sevas vsetci

Odoslať  Lubo Po október 06, 2008 10:58 am

caute,
iba v kratkosti vas chcem vsetkych pozdravit a podakovat za vydarenu stretavku. povodne som chcel k sobotnemu veceru resp. nedelnemu ranu nieco napisat ale vsetci ho tu uz vychvalili zo vsetkych stran tak by som len opakoval co uz bolo raz napisane. inak iniciativu stretnut sa o rok vehementne podporujem len by som chcel poprosit marosa, ze ak bude vyberat termin, tak by som bol skor za nejaky letnejsi den, pretoze podaktori prisli nevhodne obleceni, malo pili, potom samozrejme prechladli a teraz zistujem ze to bola moja vina, dokonca uz som dopredu prisiel aj o bundu! Smile mrzi ma to minimalne tak ako zmeskana stanicna after-party. tak buduci rok to dufam vyjde!
drzte si zatial,
L

Lubo

Počet príspevkov : 1
Registration date : 02.10.2008

Návrat hore Goto down

Fotografie zo stretnutia 27. septembra 2008 Empty Re: Daňhelovci a Ľubo

Odoslať  Admin St október 08, 2008 3:16 pm

Ahojte všetci, ale najmä obaja Daňhelovci a Ľuboš,

ďakujem Vám za Vaše prvé príspevky na tomto diskusnom fóre a milé slová v nich. Ako som písal už predtým, stretnutie po dlhšom čase má nepochybne svoje čaro (nehovoriac o čare deviatky, o ktorom som Vám práve dopísal e-mailovú správu), ale keby bola vôľa stretnúť sa už o rok, tak môžete rátať s tým, že by som sa veľmi rád stretol už o rok. Pokiaľ ide o mesiac, kedy by sme sa mohli stretnúť, tak september som ako mesiac stretnutia tento rok vybral naozaj strategicky. Tento výber nakoniec z hľadiska účasti dopadol (aspoň podľa môjho uváženia) výborne, ale zároveň treba povedať, že z hľadiska teploty vonku v uliciach mesta to bola na september naozaj nezvyčajne chladná noc. Dúfajme, že na budúci rok to bude lepšie. Alebo by sme to mohli riešiť tak, že by sme sa posnažili stretnúť nie koncom, ale začiatkom septembra. Je však možné (a podľa mňa aj dosť pravdepodobné), že to nakoniec dopadne tak, že väčšina spolužiakov bude môcť prísť opäť až koncom septembra.

Napokon, ale nie nakoniec, by som medzi členmi tohto diskusného fóra veľmi rád privítal Adrianu a Lucy V (kto si, Lucy V?).

Zatiaľ sa všetci majte ...

M

Admin
Admin

Počet príspevkov : 58
Registration date : 28.09.2008

https://4aspsepiestany95-99.slovakforum.net

Návrat hore Goto down

Fotografie zo stretnutia 27. septembra 2008 Empty Re: Fotografie zo stretnutia 27. septembra 2008

Odoslať  Lucy V. Št október 09, 2008 8:02 am

Tak teda ahojte
...aj ked neviem koho zdravim, lebo vzdy ked sem nakuknem, tak tu nikto nie je. Musim ti Maros objasnit, kto je Lucy V. - kedze v triede sme boli 2 Lucie a obidve sme boli M., tak som si dala uz inicialku svojho noveho mena. Ked sa niekto z vas po sobote nepamata, tak sa volam Visnovska /povodne Mickova/. Zeby tam bolo az tolko alkoholu?...no ved, Maros, ty si vobec nepil! Very Happy A teraz k veci. Stretavka bola uplne suprova...ani som necakala, ze si tak pokecame a nasmejeme sa - bol to velmi dobry napad. Ako tak sledujem, tak dost ludi tu ma nezabudnutelne spomienky, ktore sa tu kolom - dokola preberaju...zazitky zo stanice a inych nocnych podnikov...Keby som bola vedela, ze mi nieco taketo ujde, tak zostanem aj dlhsie. A skoda, ze som nevidela to Risove tetovanie...tak to ma fakt dost sere... Mad Tak, ale pockam si na buduci rok /maybe/ a potom bude mat dotetovanu aj druhu ruku - urcite to bude stat za to. Pravidelne stretavanie sa by bolo fajn, ci to bude po roku, alebo po "okruhlych" deviatich - mne je to uplne jedno...cas si urcite najdem Very Happy ak nebudem na dovolenke Very Happy
Ak ma niekto zaujem vidiet moje foto zo svadby - nech sa paci, tu je adresa: http://www.mojasvadba.sk/album/album.php?vAlbumID=188604
Zatial sa vsetci majte...a mohli by ste tu byt aj castesie...
Lucia
Lucy V.
Lucy V.

Počet príspevkov : 31
Registration date : 06.10.2008

Návrat hore Goto down

Fotografie zo stretnutia 27. septembra 2008 Empty Tie svadby nie su zly napad

Odoslať  Milanko H Št október 09, 2008 12:17 pm

Ahoj ludkovia. Kedze sa tu objavili fotky zo svadby Lucky V(M) by z toho mohla vzniknut aj samostatna kategoria tohto fora. (Maros co ty na to?) A velmo rad uvitam fotky aj od dalsich, ktory to uz maju za sebou. (myslim svadbu). Nebojte ked to na mna pride aj ja dam. Ak nie zo svatby tak z karu urcite.
Milanko H
Milanko H

Počet príspevkov : 98
Age : 43
Registration date : 02.10.2008

Návrat hore Goto down

Fotografie zo stretnutia 27. septembra 2008 Empty Re: Lucia

Odoslať  Admin Št október 09, 2008 1:53 pm

Ahoj Lucia,

vzhľadom na to, že si nepoužila meno Lucia, ale Lucy, tak ma to spolu s tým V-čkom trochu zmiatlo, to sa musím priznať. Hoci teraz si hovorím, že to bolo dosť očividné a ja sa pýtam, ako som to mohol prehliadnuť. Asi v tomto prípade pre mňa v prenesenom význame platilo, že pod lampou býva najväčšia tma (a navyše som mal dlhý pracovný deň). A naozaj som na stretnutí alkohol nepil - ani kvapku - a ani v okamihu, keď som sa pýtal, kto je Lucy V.

V súvislosti s Rišovým tetovaním si začínam hovoriť, že Rišovi trochu komplikujeme rozhodnutie, či prísť aj na plánované budúce stretnutie (nech bude kedykoľvek), lebo tentoraz mu zrejme bude jasné, že asi prvá vec, ktorú na ňom spolužiačky (a niektorí nemenovaní spolužiaci) budú chcieť vidieť, že práve jeho nechvalne známe tetovanie, ktoré zatiaľ nikomu zo spolužiakov zo strednej školy celé neukázal. A takisto mu bude jasné, že tentoraz sa z toho len tak nevyhovorí, resp. nevykrúti. A ak príde aj Marta, tak je možné, že tentoraz mu už v prípade jeho nesúhlasu naozaj niečo natrhne ...

M

Admin
Admin

Počet príspevkov : 58
Registration date : 28.09.2008

https://4aspsepiestany95-99.slovakforum.net

Návrat hore Goto down

Fotografie zo stretnutia 27. septembra 2008 Empty Re: Lucia a Milan

Odoslať  Admin Št október 09, 2008 2:01 pm

Lucia, ďakujem za veľmi pekné fotografie zo svadby. Želám všetké dobré!

Milan, ďakujem za nápad, a ak sa klikneš na domovskú stránku tohto fóra, tak si tam môžeš všimnúť, že tvoj nápad som už aj zrealizoval. Takže tí z vás, ktorí by ste ostatným radi ukázali fotky zo svojich svadieb, tak to môžete urobiť v novej kategórii tohto diskusného fóra nazvanej "Svadby spolužiakov".

A medzi členmi tohto diskusného fóra by som rád privítal novú členku Aďku Drobnú.

Zatiaľ sa majte ...

M

Admin
Admin

Počet príspevkov : 58
Registration date : 28.09.2008

https://4aspsepiestany95-99.slovakforum.net

Návrat hore Goto down

Fotografie zo stretnutia 27. septembra 2008 Empty Re: Fotografie zo stretnutia 27. septembra 2008

Odoslať  Milanko H Pi október 10, 2008 3:52 am

No som rad, ze sa moj navrh zacal realizovat a dufam, ze coskoro tu uvidime aj dalsie pekne fotky zo svadieb. Enem v tych novych priezviskach mam akosy misung. Neslo by aspon zatial davat za tie nove aj tie stare? Kym si clovek zvykne. Smile
Milanko H
Milanko H

Počet príspevkov : 98
Age : 43
Registration date : 02.10.2008

Návrat hore Goto down

Fotografie zo stretnutia 27. septembra 2008 Empty Riso

Odoslať  Marcela Pi október 10, 2008 8:10 am

Risko ja ta pred nimi ochranim neboj sa Smile ...ale pod podmienkou ze mne ho ukazes...to tetovanie samozrejme Wink
Marcela
Marcela

Počet príspevkov : 23
Age : 43
Location : 48°34'51.43" N;17°48'38.56" E
Registration date : 02.10.2008

Návrat hore Goto down

Fotografie zo stretnutia 27. septembra 2008 Empty Re: Fotografie zo stretnutia 27. septembra 2008

Odoslať  Sponsored content


Sponsored content


Návrat hore Goto down

Strana 1 z 8 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Návrat hore

- Similar topics

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.